O nás

Společnost RAYCOMAT a.s. je dnes největším tradičním distributorem kabelových souborů Raychem na Moravě a jedním z největších distributorů v České republice. Činnost této firmy plynule navazuje na distribuci kabelových souborů ve firmě KABLO ELEKTRO Velké Meziříčí spol. s r.o., kde byla tato aktivita zahájena v roce 1992 a provozována až do roku 2007, kdy následně vznikla naše společnost.

Zabýváme se zejména prodejem a kompletací kabelových souborů TE Connectivity-Raychem pro běžné typy kabelů. Vzhledem k naší mnohaleté zkušenosti jsme ale také schopni nalézt vhodné řešení kabelových spojek či koncovek pro různé atypické kabely.

Sídlo i skladové prostory naší společnosti se nachází ve Velkém Meziříčí na adrese Zahradní 994. Naše firma je velmi dobře dostupná z dálnice D1 za použití Exitů 141 a 146. Na této adrese disponujeme také dostatečně velkými skladovými zásobami, což nám umožňuje dodávat požadované kabelové soubory ve velmi krátkých dodacích termínech. Náš kvalitní pracovní tým se snaží o to, aby spolupráce s námi byla pro naše partnery rychlá, přesná a spolehlivá.

Rádi přesvědčíme o svých kvalitách i vás.

Těšíme se na budoucí rozvíjející se spolupráci.

Politika kvality

 pdf.pngPolitika_kvality_Raycomat.pdf

Pomáháme i v roce 2023

  • Přispíváme na „SOCIÁLNÍ AUTOMOBIL“ určený pro organizaci Sociální služby města Velké Meziříčí

socialni automobil

Oznámení společnosti Raycomat a.s.

Nabízíme a kompletujeme
kabelové soubory značky RAYCHEM
Kontakt
RAYCOMAT a.s.
Zahradní 994
Velké Meziříčí 594 01
Tel.: +420 566 521 983
Zobrazit na mapě
Nahoru